Kviz gasilske mladine GZ Cerklje 2019

V soboto, 9. 3. 2019, je v gasilskem domu v Cerkljah potekalo 12. tekmovanje v kvizu gasilske mladine GZ Cerklje. Tekmovanja se je udeležilo tudi 12 ekip iz našega društva, ki so dosegle odlične rezultate.

Ekipe pionirjev so dosegle 1., 3., 4. in 7. mesto ter ena ekipa je tekmovala izven konkurence. Ekipi pionirk pa 1. in 3. mesto. Mladinci so prav tako dosegli 1. in  3. mesto, mladinke pa 1. in 2. mesto. Pripravniki so dosegli 1. mesto. Na regijski kviz, ki bo potekal 16. 3. 2019 v Šenčurju, se je uvrstilo 7 najboljših ekip v absolutni razvrstitvi iz GZ Cerklje, od tega kar 5 ekip iz PGD Cerklje.

Iskrene čestitke vsem ekipam, tistim, ki so se uvrstili na regijsko tekmovanje, pa veliko sreče!

REZULTATI:

PIONIRJI – posamezno
PIONIRKE – posamezno
MLADINCI – posamezno
MLADINKE – posamezno
PRIPRAVNIKI – posamezno
PRIPRAVNICE – posamezno

Na regijsko tekmovanje sta se uvrstili prvi dve ekipi pripravnikov in mladincev ter prve tri ekipe med pionirji v skupnem seštevku.

REZULTATI SKUPNO PO KATEGORIJAH:

PIONIRJI – skpno
MLADINCI – skupno
PRIPRAVNIKI – skupno