Cerkljanska mladina med najboljšimi v kvizu na gorenjskem!

V soboto, 16. 3. 2019, je v Šenčurju potekalo že 20. tekmovanje v kvizu za gasilsko mladino GZ Gorenjske. Iz našega društva se ga je udeležilo kar 5 ekip, ki so zopet dokazale, da so odlično pripravljene.

2. ekipa mladink je z veliko prednostjo tudi letos premagala vso konkurenco ter tako ubranila naslov lanskoletnih gorenjskih prvakinj. V letošnjem letu pa si je ta na naslov priborila tudi ekipa pionirjev Cerklje 1.

Ekipa pionirjev Cerklje 2 je dosegla 20. mesto, mladinke Cerklje 1 so se uvrstile na 12. mesto ter pripravniki na 9. mesto.

Državno tekmovanje v kvizu za gasilsko mladino bo potekalo 30. marca v Krškem, na njem pa bosta naše društvo in celotno gorenjsko regijo zastopali ekipi mladink Cerklje 2 (Eva, Maša, Maja) in pionirjev Cerklje 1.  (Bine, Anja, Janez)

Gorenjskim prvakom želimo čim več sreče na tekmovanju v Krškem!

REZULTATI KVIZA GZ GORENJSKE 2019