USPEHI NAŠE MLADINE NA REGIJSKEM GASILSKEM KVIZU

V soboto, 25. 3. 2023, je v Poljanah nad Škofjo Loko potekalo 21. regijsko tekmovanje v kvizu gasilske mladine. Na njem je sodelovalo tudi 5 ekip mladih gasilcev iz našega društva, ki so zopet dokazale, da premorejo ogromno teoretičnega znanja in obilo spretnosti pri opravljanju praktičnih vaj.

Pionirji so se med 24 sodelujočimi ekipami uvrstili na odlično 8. in 11. mesto. Mladinci so bili med prav tako 24 sodelujočimi ekipami 6. in 11., ena ekipa pa je premagala skoraj vso konkurenco in zasedla vrhunsko 2. mesto! Poleg zasluženih medalj in pokala so si dekleta za nagrado pridobila tudi nastop na državnem tekmovanju, ki jih čaka 15. aprila v Grosupljem.

Prav vsem tekmovalcem iskreno čestitamo in jim sporočamo, da smo ponosni nanje! Mladinkam pa želimo veliko sreče, da čim bolj uspešno, naše društvo in tudi celo gorenjsko regijo, zastopajo še naprej!