Skupščina GZ Cerklje

Tako kot v gasilskem društvu je tudi pri gasilski zvezi Cerklje v letošnjem letu prišlo do sprememb vodstva. Skupščine Gasilske zveze Cerklje, ki je potekala v prostorih PGD Cerklje, so se udeležili tudi predstavniki našega društva. Na skupščini so bila najprej podana poročila o delu v preteklem letu, nato pa so sledile volitve novih organov, saj je starim potekel mandat. Mesto predsednika je zasedel prejšnji poveljnik Blaž Kaplenik, novi poveljnik pa je postal Metod Kropar. Dosedanji predsednik Jožef Žlebir je sklenil dolgoletno gasilsko kariero in postal častni predsednik Gasilske zveze Cerklje. Jožef je s svojim delom veliko prispeval k uspešni vzpostavitvi, delovanju in vodenju gasilske zveze za kar so mu na skupščini podelili tudi zahvalo za 10-letno uspešno vodenje gasilske zveze. Zahvalo za korektno sodelovanje in velik doprinos k požarni varnosti je prejel tudi župan Občine Cerklje Franc Čebulj. Za dosedanje delo so se zahvalili tudi bivšim članom upravnega odbora in komisij.

Skupščina je bila sklenjena s potrditvijo načrtov za prihodnje obdobje in upanjem, da bo vsaj tako uspešno in aktivno kot prejšnje.