Orientacijski tek Gasilske zveze Cerklje

V soboto, 18.5.2018, je na Štefanji Gori potekal orientacijski tek GZ Cerklje, na katerem mladi gasilci dokazujejo svoje fizične sposobnosti ter znanje iz orientacije in drugih gasilskih veščin. Udeležilo se ga je tudi 10 ekip iz našega društva.  Dosegli so odlične rezultate: Pripravniki so dosegli 1. mesto, prav tako mladinke Cerklje 2, mladinke Cerklje 1 pa so bile četrte. Mladinci so dosegli 6. mesto. Pionirke so bile prve in četrte, Pionirji pa so dosegli neverjetno trojno zmago ter še 7. mesto. S tem si je 5 ekip priborilo tudi udeležbo na regijskem tekmovanju, ki bo 8. junija, prav tako na Štefanji Gori v organizaciji GZ Cerklje.

Vsem ekipam čestitamo za odlične rezultate in držimo pesti, da jim bo šlo tako dobro tudi na regijskem tekmovanju!

REZULTATI:
Pionirke
Pionirji
Mladinke
Mladinci
Pripravniki