Kviz gasilske mladine GZ Cerklje 2023

V soboto, 11. 3. 2023, je v gasilskem domu v Cerkljah potekalo 14. tekmovanje v kvizu gasilske mladine GZ Cerklje. Tekmovanja se je udeležilo tudi 10 ekip iz našega društva, od tega 5 ekip pionirjev in pionirk ter 5 ekip mladincev in mladink, ki so dosegle odlične rezultate.

Ekipa pionirk je dosegla 1. mesto, pionirji pa so dosegli 1., 2. in 5. mesto ter ena ekipa je tekmovala izven konkurence. Mladinke so dosegle 1. in  2. mesto, mladinci pa 1. in 2. in 3. mesto. Tako so mladinci v skupni konkurenci pometli s konkurenco in osvojili prvih pet mest. Na regijski kviz, ki bo potekal 25. 3. 2023 v Poljanah nad Škofjo Loko, se je uvrstilo 7 najboljših ekip v absolutni razvrstitvi iz GZ Cerklje, od tega kar 5 ekip iz PGD Cerklje.

Iskrene čestitke vsem ekipam, tistim, ki so se uvrstili na regijsko tekmovanje, pa veliko sreče!

REZULTATI:

PIONIRKE
PIONIRJI
MLADINKE
MLADINCI
PRIPRAVNIKI

Na regijsko tekmovanje sta se uvrstili prvi dve ekipi pripravnikov in mladincev ter prve tri ekipe med pionirji v skupnem seštevku.

REZULTATI SKUPNO PO KATEGORIJAH:

MLADINCI – skupno
PIONIRJI – skupno