13. tekmovanje GZ Cerklje v gasilski orientaciji

V soboto, 14. 5. 2022, je v Adergasu potekal 13. orientacijski tek GZ Cerklje, ki se ga je udeležilo tudi 7 ekip iz PGD Cerklje. Pionirji so dosegli 1., 5. in 9. mesto, pionirke 1. mesto, mladinci 2. in 5. mesto in mladinke 2. mesto. Tako so se 4 ekipe uvrstile na regijsko tekmovanje.

Vsem ekipam čestitamo za dosežene odlične rezultate!

Rezultati orientacijskega teka GZ Cerklje

Obrazložitev popravka prispevka:
Pri izračunu rezultatov za 13. orientacijski tek GZ Cerklje je žal prišlo do neljube napake. Excel datoteka za izračun rezultatov žal ni upoštevala časa ˝hoje oz. teka˝ ekipe na progi. Po upoštevanju časa ˝hoje/teka˝ se vrstni redi po kategorijah nekoliko spremenijo.

Sklep članov organizacijskega odbora in članov komisije B, ki smo se dobili na sestanku 16.5. ob 20:15 v prostorih GZ Cerklje je:
– da se medalje obdržijo
– novim upravičencem do medalj se podelijo novi kompleti
– na regijsko tekmovanje se uvrstita prvi dve ekipi v posamezni kategoriji po novem vrstnem redu:
– pionirji: Cerklje 3 in Spodnji Brnik Vopovlje
– pionirke: Cerklje in Lahovče
– mladinci: Zgornji Brnik 1 in Cerklje 2
– mladinke: Šenturška Gora in Cerklje

Neljubi dogodek obžalujemo in se udeležencem iskreno opravičujemo.
V prilogi se nahajajo popravljeni rezultati.
Hvala za razumevanje.
Mladinska komisija GZ Cerklje