Kviz GZ Cerklje

V soboto, 11. 3. 2017, je v gasilskem domu v Cerkljah potekal 10. kviz gasilske mladine v organizaciji GZ Cerklje. Na njem je sodelovalo 45 ekip iz sedmih društev v GZ Cerklje.

Na njem je sodelovalo tudi 10 ekip mladih gasilcev iz PGD Cerklje, ki so dokazale, da premorejo ogromno znanja, poleg tega pa so spretne tudi v praktičnih gasilskih veščinah. Kar pet ekip je v svoji kategoriji zmagalo, še tri pa so zasedle drugo mesto. Najboljše ekipe v absolutni konkurenci bodo čez teden dni zastopale GZ Cerklje na kvizu gorenjske regije in med njimi bodo tudi po dve ekipi pionirjev, mladincev in pripravnikov iz našega društva.

Vsem ekipam čestitamo za dosežene rezultate in jim želimo veliko sreče tudi na regijskem tekmovanju!

Pionirji
Pionirji skupno
Mladinci
Mladinci skupno
Pripravniki
Pripravniki skupno