BRONASTE MLADINKE NA DRŽAVNEM KVIZU!

V soboto, 17.3.2018, je v Trbovljah potekal 17. državni kviz gasilske mladine, na katerem se zberejo najboljši mladi gasilci iz cele Slovenije.

Na tekmovanje sta se odpravili tudi dve ekipi mladink iz našega društva, ki so ju sestavljale Monika Kropivnik, Tina in Ana Basej, Maja in Eva Boltežar ter Maša Ferlan, skupaj z mentorjema Melito Kropivnik in Jurijem Močnikom, ter glasni in opazni navijači.Punce so se izvrstno odrezale. Uspešno so se prebile skozi vse trike teoretičnih nalog, nato pa ob glasni podpori s tribun opravile še praktične vaje. Končni rezultat je pokazal, da sta bili od njih boljši le dve ekipi in so tako osvojile fenomenalno 3. mesto med kar 38 najboljšimi slovenskimi ekipami! Drugi ekipi pa je zmanjkalo nekaj športne sreče pri vezanju vozlov, a so kljub temu osvojile odlično 11. mesto. Za izvrstna dosežka smo jim ob vrnitvi v gasilski dom pripravili tudi veličasten sprejem.

Obema ekipama čestitamo za vrhunske dosežke na državni ravni!

Rezultati državni kviz 2018